Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SR TRANS 850NM 100-150M OM3/OM4 IN EXT

Forsiden Netværk Netværkstilbehør DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SR TRANS 850NM 100-150M OM3/OM4 IN EXT
DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SR TRANS 850NM 100-150M OM3/OM4  IN EXT (407-BBOZ)

DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SR TRANS 850NM 100-150M OM3/OM4 IN EXT

Varenr.:
407-BBOZ
EAN:
5397063819539
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
5.210,-
6.512,50 inkl. moms
Forventes på lager 30-12-2022
Beskrivelse

DELL 7TCDN. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 4000 Mbit/s, Grænsefladetype: QSFP+. Mærke kompatibilitet: Dell, Kompatible produkter: - Dell Networking N3132PX-ON - Dell Networking N4000 Series - Dell Networking N4032 - Dell.... Antal produkter inkluderet: 1 stk

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.