Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

DELL NETWORKING SFP 1000B LX 1310NM 10KM

Forsiden Netværk Netværkstilbehør DELL NETWORKING SFP 1000B LX 1310NM 10KM
DELL NETWORKING SFP 1000B LX 1310NM 10KM (407-BBOO)

DELL NETWORKING SFP 1000B LX 1310NM 10KM

Varenr.:
407-BBOO
EAN:
5397063838196
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
1.001,-
1.251,25 inkl. moms
På lager
Beskrivelse

DELL 407-BBOO. Grænsefladetype: SFP, Maksimal overførselsafstand: 10000 m, Bølgelængde: 1310 nm

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.