Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

DELL Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit

Forsiden Netværk Netværkstilbehør DELL Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit
DELL Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit (407-BBOR)

DELL Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit

Varenr.:
407-BBOR
EAN:
4053162882904
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
589,-
736,25 inkl. moms
På lager
Beskrivelse

DELL 407-BBOR. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Grænsefladetype: mini-GBIC/SFP. Kompatible produkter: - Dell Networking S5224F-ON - Dell Networking X1018 - PowerEdge R730XL - Dell Networking N2024 -.... Antal produkter inkluderet: 1 stk

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.