Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

DELL / Katalog

Viser 1-60 af 72 produkter
DELL KIT - DELL ADAPTER MDP TO DP CABL
Varenr.: DELL-0FKKK
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
85,-
106,25  inkl. moms
På lager
DELL C13 to C14_ PDU Style 10 AMP_ (2m)_ Power Cord
Varenr.: 450-ABLC
Type: Strøm  -  Konnektor 1: C13 forbinder  -  Konnektor 2: C14 forbinder  -  Color: Sort  -  Længde: 1.98m
107,-
133,75  inkl. moms
På lager
DELL HDMI M to DVI-D Single-Link F Adapter
Varenr.: 492-11681
Type: Adapter  -  Konnektor 1: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: DVI-I  -  Color: Sort
109,-
136,25  inkl. moms
På lager
DELL Mini DP to DP Adapter Kit
Varenr.: 470-13627
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Color: Sort  -  Længde: 0.203m
110,-
137,50  inkl. moms
På lager
DELL Display Port-to-DVI Adapter Kit
Varenr.: 470-10983
Type: Adapter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI  -  Color: Sort
120,-
150,-  inkl. moms
På lager
DELL DisplayPort to DVI Single Link
Varenr.: 470-ABEO
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI  -  Color: Sort
127,-
158,75  inkl. moms
På lager
DELL DisplayPort to DVI
Varenr.: JFJ2J
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI
128,-
160,-  inkl. moms
På lager
DELL Adapter - USB-C to USB-A 3.0
Varenr.: DBQBJBC054
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C, USB-C  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Sort  -  Længde: 0.131m
133,-
166,25  inkl. moms
På lager
DELL CUS KIT - USB-C TO DP CABLE 0.6 METER CABL
Varenr.: CBL-USB-DP
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Color: Sort  -  Længde: 0.6m
134,-
167,50  inkl. moms
Forventes på lager 07-03-2024
DELL Cable Display Port DVI Adaptor
Varenr.: DANARBC084
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI  -  Color: Grå, Sort
137,-
171,25  inkl. moms
På lager
DELL Srv Acc Cable C13 to C14 PDU 4m
Varenr.: 450-ABLD
Type: Strøm  -  Konnektor 1: C13 forbinder  -  Konnektor 2: C14 forbinder  -  Color: Sort  -  Længde: 4m
137,-
171,25  inkl. moms
Forventes på lager 06-03-2024
DELL Adap USB-C > USB-A 3.0
Varenr.: 470-ABNE
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Sort  -  Længde: 0.132m
141,-
176,25  inkl. moms
På lager
DELL Mini DP to VGA Adapter Kit
Varenr.: 470-13630
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
142,-
177,50  inkl. moms
På lager
DELL Adapter - USB-C to DP
Varenr.: DBQANBC067
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Color: Sort  -  Længde: 0.074m
145,-
181,25  inkl. moms
På lager
145,-
181,25  inkl. moms
På lager
DELL Adapter - HDMI to VGA
Varenr.: DAUBNBC084
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort  -  Længde: 0.17m
147,-
183,75  inkl. moms
På lager
DELL HDMI M to VGA F Adapter Kit
Varenr.: 492-11682
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: VGA (D-Sub)  -  Konnektor 2: HDMI Type A (Standard)  -  Color: Sort
147,-
183,75  inkl. moms
Forventes på lager 27-02-2024
DELL Adapter - DisplayPort to VGA
Varenr.: DANBNBC084
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
152,-
190,-  inkl. moms
På lager
DELL Adapter Connector Dongle
Varenr.: J9KVY
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)
170,-
212,50  inkl. moms
På lager
DELL Display Port to VGA Adapter
Varenr.: M9N09
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)
179,-
223,75  inkl. moms
På lager
DELL Cable HD SATA 7MM
Varenr.: K0K71
Type: SATA/eSATA  -  Konnektor 1: SATA 7-pin  -  Konnektor 2: SATA 7-pin
184,-
230,-  inkl. moms
På lager
DELL DisplayPort to DVI
Varenr.: 0KKMYD
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI
184,-
230,-  inkl. moms
På lager
DELL Display Port to VGA Adapter
Varenr.: R74C3
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
189,-
236,25  inkl. moms
På lager
DELL Display Port to VGA Adapter
Varenr.: 492-11715
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
193,-
241,25  inkl. moms
På lager
DELL HDMI(M) to VGA(F) Adapter Factory Sealed
Varenr.: 470-ABZX
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI Type A (Standard)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort  -  Længde: 0.17m
198,-
247,50  inkl. moms
På lager
DELL Adapter - DisplayPort to VGA
Varenr.: 470-ABEL
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
200,-
250,-  inkl. moms
På lager
DELL 2M Optical Fibre Cable LC-LC
Varenr.: 470-ABEG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul, Orange  -  Længde: 2m
204,-
255,-  inkl. moms
Forventes på lager 13-03-2024
DELL DisplayPort to VGA Adapter
Varenr.: 52MJC
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)
206,-
257,50  inkl. moms
På lager
DELL Adapter - USB-C to HDMI 2.0
Varenr.: DBQAUBC064
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: HDMI Type A (Standard)  -  Color: Sort
229,-
286,25  inkl. moms
På lager
DELL USB-C To Displayport Adapter
Varenr.: 470-ACFC
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Længde: 0.074m
266,-
332,50  inkl. moms
Forventes på lager 03-03-2024
DELL Networking, Cable, SFP28
Varenr.: 470-ACFB
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
271,-
338,75  inkl. moms
Forventes på lager 26-02-2024
DELL Switch Cable 10GbE 0,5m
Varenr.: 470-AAVK
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
286,-
357,50  inkl. moms
Forventes på lager 13-03-2024
289,-
361,25  inkl. moms
Forventes på lager 06-03-2024
DELL USB-C to HDMI with Power Delivery
Varenr.: DBQAUANBC070
Type: Adapter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI Type A (Standard)  -  Color: Sort  -  Længde: 0.18m
296,-
370,-  inkl. moms
På lager
DELL Networking Cable SFP28
Varenr.: 470-ACEU
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
297,-
371,25  inkl. moms
Forventes på lager 06-03-2024
306,-
382,50  inkl. moms
Forventes på lager 13-03-2024
DELL Adapter USB-C to HDMI/DP with Power Pass-Through 0.18 m
Varenr.: 470-AEGY
Konnektor 1: DisplayPort, USB C  -  Konnektor 2: DisplayPort, HDMI Type A (Standard), USB C  -  Længde: 0.18m
325,-
406,25  inkl. moms
På lager
DELL USB-C to VGA Adapter
Varenr.: 470-ABNC
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
339,-
423,75  inkl. moms
På lager
DELL Adapter USB-C to VGA
Varenr.: DBQBNBC064
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Sort
355,-
443,75  inkl. moms
På lager
DELL Networking, Cable, SFP28
Varenr.: 470-ACEX
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
383,-
478,75  inkl. moms
Forventes på lager 15-03-2024
DELL NetworkingCableSFP_ to SFP_ 10GbE Copper Twin
Varenr.: 470-AAVJ
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 3.048m
388,-
485,-  inkl. moms
På lager
DELL Srv Acc Cable SFP+ 3M Kit
Varenr.: 470-11553
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
405,-
506,25  inkl. moms
På lager
DELL Serial Attached SCSI (SAS) eksternt kabelsæt - 2 m
Varenr.: 470-11676
Type: SAS  -  Konnektor 1: SAS  -  Konnektor 2: SAS  -  Color: Sølv, Sort  -  Længde: 2m
414,-
517,50  inkl. moms
Forventes på lager 13-03-2024
DELL Twinaksial kabel
Varenr.: 470-13555
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Flerfarvet  -  Længde: 3m
424,-
530,-  inkl. moms
På lager
DELL 3M SFP+ Direct Attach
Varenr.: 4WM8D
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 3.048m
452,-
565,-  inkl. moms
På lager
DELL 12Gb HD-Mini SAS cable 0_5m Customer Kit
Varenr.: 470-ABDQ
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS HD  -  Konnektor 2: Mini-SAS HD  -  Længde: 0.5m
469,-
586,25  inkl. moms
Forventes på lager 13-03-2024
484,-
605,-  inkl. moms
Forventes på lager 13-03-2024
DELL Networking Cable QSFP+to QSFP+40G
Varenr.: 470-AAXB
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
507,-
633,75  inkl. moms
Forventes på lager 26-02-2024
DELL 12GB HD-MINI TO HD-MINI SAS CABLE 2M CUSTOMER KIT CABL
Varenr.: 470-AATP
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS  -  Konnektor 2: Mini-SAS  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
560,-
700,-  inkl. moms
Forventes på lager 13-03-2024
DELL 6G SAS CableMINI to HD 2M Customer Kit
Varenr.: 470-AASD
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS  -  Konnektor 2: Mini-SAS  -  Color: Sølv, Sort  -  Længde: 2m
584,-
730,-  inkl. moms
Forventes på lager 13-03-2024
585,-
731,25  inkl. moms
Forventes på lager 13-03-2024
Viser 1-60 af 72 produkter