Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

Kabler

Forsiden / Netværk / Kabler
Viser 1-60 af 8035 produkter
A-DATA ADATA USB->Lightning Ladekabel für Apple 1m (silver) retail
Varenr.: AMFIAL-100CMK-CSV
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
92,-
115,-  inkl. moms
På lager 34
A-DATA Lightning & Sync Cable Blue
Varenr.: AMFIPL-100CM-CBL
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
98,-
122,50  inkl. moms
På lager 31
A-DATA Lightning & Sync Cable Pink
Varenr.: AMFIPL-100CM-CPK
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
98,-
122,50  inkl. moms
På lager 22
A-DATA Lightning & Sync Cable white
Varenr.: AMFIPL-100CM-CWH
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
98,-
122,50  inkl. moms
På lager 50
A-DATA Lightning&Sync Cable Black
Varenr.: AMFIPL-100CM-CBK
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
98,-
122,50  inkl. moms
På lager 12
A-DATA Sync & Charge Cable 2-in-1
Varenr.: AMFI2IN1-100CM-CWH
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Micro-USB B/Lightning
120,-
150,-  inkl. moms
På lager 22
ACER Power Lead for TravelMate
Varenr.: 27.01218.201
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug UK (Type G)
106,-
132,50  inkl. moms
På lager 40
ADAPTEC E-HDMSAS-E-MSAS-2M HD SAS CABLE IN CABL
Varenr.: 2280300-R
Type: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS  -  Connector 2: Mini-SAS HD
476,-
595,-  inkl. moms
På lager 21
10.231,-
12.788,75  inkl. moms
På lager 7
6.819,-
8.523,75  inkl. moms
På lager 4
130,-
162,50  inkl. moms
På lager 34
ADAPTEC I-HDMSAS-MSAS-.5M CABLE 0.5 METER EN CABL
Varenr.: 2281200-R
Type: SAS  -  Connector 1: SFF-8643  -  Connector 2: SFF-8087
130,-
162,50  inkl. moms
På lager 19
130,-
162,50  inkl. moms
På lager 15
130,-
162,50  inkl. moms
På lager 505
ADAPTEC I-RA-HDMSAS-MSAS-.5M CABLE 0.5 METER EN CABL
Varenr.: 2281300-R
Type: SAS  -  Connector 1: SFF-8643  -  Connector 2: SFF-8087
130,-
162,50  inkl. moms
På lager 7
ADAPTEC POWER CORD C13/NEMA 5-15 V-LOCK STRAIGHT EU CABL
Varenr.: 160-00408-001
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug Euro  -  Connector 2: C13 coupler
138,-
172,50  inkl. moms
På lager 11
ALLIED TELESYN AT-SP10TW1
Varenr.: AT-SP10TW1
Type: Cat7  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
905,-
1.131,25  inkl. moms
På lager 43
1.038,-
1.297,50  inkl. moms
På lager 10
AMD DISPLAYPORT TO SINGLE-LINK
Varenr.: 199-999362
Type: Video Converter  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DVI-D
155,-
193,75  inkl. moms
På lager 44
104,-
130,-  inkl. moms
På lager 98
120,-
150,-  inkl. moms
På lager 43
42,-
52,50  inkl. moms
På lager 30
230,-
287,50  inkl. moms
På lager 10
2.148,-
2.685,-  inkl. moms
På lager 16
AMP Data Cable Cat5E UTP 100 MHz LSZH White 305m
Varenr.: 57538-2
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
470,-
587,50  inkl. moms
På lager 42
AMP Data Cable Cat6A/7 F/FTP PiMF LSZH White 500m
Varenr.: 1711163-1-
Type: Cat7  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
8.981,-
11.226,25  inkl. moms
På lager 36
2.459,-
3.073,75  inkl. moms
På lager 19
AMP Datakabel Cat6A/7 F/FTP PiMF Hvid LSZH 500m dupl.
Varenr.: 1711195-1
Type: Ethernet  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
17.332,-
21.665,-  inkl. moms
På lager 10
1.995,-
2.493,75  inkl. moms
På lager 27
246,-
307,50  inkl. moms
På lager 6
AMP Fiberpatch SC-LC OM3 MM 50/125µm 2,5m
Varenr.: 8-6536967-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
144,-
180,-  inkl. moms
På lager 1
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
Varenr.: 1-6536508-5
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SATA III 7-pin
183,-
228,75  inkl. moms
På lager 1
8.589,-
10.736,25  inkl. moms
På lager 1
5.295,-
6.618,75  inkl. moms
På lager 2
2.000,-
2.500,-  inkl. moms
På lager 9
2.324,-
2.905,-  inkl. moms
På lager 1
80,-
100,-  inkl. moms
På lager 17
AMP Pigtail LC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m
Varenr.: 0-6536966-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
63,-
78,75  inkl. moms
På lager 30
179,-
223,75  inkl. moms
På lager 20
223,-
278,75  inkl. moms
På lager 22
114,-
142,50  inkl. moms
På lager 50
AMP SL Series 110 Connect Cat5E UTP Black
Varenr.: 1375191-2
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
45,-
56,25  inkl. moms
På lager 50
128,-
160,-  inkl. moms
På lager 1
ANKER POWERLINE PLUS CABLE (USB-C TO USB 3.0 BLACK 0.9M)
Varenr.: A8163H11
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB C
112,-
140,-  inkl. moms
På lager 100
ANKER POWERLINE USB-C TO USB 3 (WHITE 1M)
Varenr.: A8163H21
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB A
112,-
140,-  inkl. moms
På lager 23
APC 6x Power Cable C13 C14 0,6m
Varenr.: AP8702S-WW
Type: Strøm  -  Connector 1: C14 coupler  -  Connector 2: C13 coupler
361,-
451,25  inkl. moms
På lager 8
APC 6x Power Cable C13 C14 1,2m
Varenr.: AP8704S-WW
Type: Strøm  -  Connector 1: C13 coupler  -  Connector 2: C14 coupler
543,-
678,75  inkl. moms
På lager 7
APC 6x Power Cable C13 C14 1,8m
Varenr.: AP8706S-WW
Type: Strøm  -  Connector 1: C13 coupler  -  Connector 2: C14 coupler
789,-
986,25  inkl. moms
På lager 7
APC DATA DISTRIBUT. CABLE CAT5E
Varenr.: DDCC5E-039
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
906,-
1.132,50  inkl. moms
På lager 2
APC POWER CORD 16A 100-230V C16 TO C20 IN
Varenr.: AP9887
Type: Strøm  -  Connector 1: C19 coupler  -  Connector 2: C20 coupler
1.215,-
1.518,75  inkl. moms
På lager 1
APC POWER CORD 3.0M
Varenr.: AP8760
Type: Strøm  -  Connector 1: C19 coupler  -  Connector 2: C20 coupler
428,-
535,-  inkl. moms
På lager 4
APC POWER CORD IEC 320 C13 TO IEC 320 C14 IN
Varenr.: AP9870
Power cable - IEC 320 EN 60320 C14 (M) - IEC 320 EN 60320 C13 (F) - 8 ft
Type: Strøm  -  Connector 1: C14 coupler  -  Connector 2: C13 coupler
185,-
231,25  inkl. moms
På lager 2
521,-
651,25  inkl. moms
På lager 14
APC POWER CORD IEC 320 C19 TO IEC 320 C14 IN
Varenr.: AP9878
Power cable - IEC 320 EN 60320 C19 (F) - IEC 320 EN 60320 C14 (M) - 7 ft
Type: Strøm  -  Connector 1: C14 coupler  -  Connector 2: C19 coupler
333,-
416,25  inkl. moms
På lager 3
APC POWER CORD IEC 320 C19 TO SCHUKO IN
Varenr.: AP9875
Power cable - IEC 320 EN 60320 C19 (F) - CEE 7/7 (SCHUKO) (M) - 8 ft
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug Euro  -  Connector 2: C19 coupler
335,-
418,75  inkl. moms
På lager 2
Viser 1-60 af 8035 produkter
...